Me yrityksenä ja tekijöinä.

Uskomme, että menestyäksemme tulee asiakkaan voittaa aina. Siksi keskitymme tutkimaan, kehittämään sekä tuottamaan Suomen parhaita asiakaskohtaamisia.

Asiakastarinamme >>

Hallinto

Eero Klemetti

Co-Founder, Toimitusjohtaja

050 5000 119
eero@inhouse.fi

Saara Vehoniemi

Co-Founder, Liiketoimintajohtaja
(Myynnin ulkoistukset ja asiantuntijapalvelut)

050 500 1109
saara@inhouse.fi

Antti Korhonen

Co-Founder, Liiketoimintajohtaja
(Elisa yritysmyynti)

050 500 8949
antti@inhouse.fi

Vesa Kauppi

Co-founder, Myyntiryhmäpäällikkö
(Elisa yritysmyynti)

050 500 8930
vesa@inhouse.fi

Tommi Kivistö

Co-Founder, Myyntivalmentaja

050 500 1128
tommi@inhouse.fi

Atte Nieminen

Liiketoimintajohtaja
(IT- ja koulutuspalvelut)

050 5000 122
atte.nieminen@inhousegroup.fi

PROSESSI

Kuinka yhteistyömme lähtee liikkeelle?

Myynnin muotoilu -prosessimme avulla löydämme parhaat keinot myydä enemmän ja paremmin, ja annammekin sille 100% tyytyväisyystakuun.

Kuvassa numero 1

Tutkimme &
Muotoilemme

Myynnin nykytila-analyysimme avulla tunnistamme vahvuudet ja kehityskohteet myynnissänne. Myynnin muotoilun keinoin luomme voittavan suunnitelman kasvulle.

Kuvassa numero 2

Testaamme & Jalostamme

Sen sijaan, että huutelisimme kaukalon laidalta, laitamme kanssasi kädet saveen. Hypoteesien sijaan luomme myyntikokeen, jossa testaamme, jalostamme sekä luomme kanssanne parhaat myynnin toimintamallit.

Kuvassa numero 3

Analysoimme & Kehitämme

Tänä päivänä mukautumiskyvykkyys on vaatimus jatkuvasti kehittyvässä ja digitalisoituvassa markkinassa. Ainut tavoitteemme on löytää, jalostaa ja kehittää tuloksellisia tapoja kasvaa kannattavasti. Siksi luomme yhdessä jatkuvan myynnin kehittämisen mallin.

OTA YHTEYTTÄ

Pyydä tarjous sähköpostiisi tästä.

Jatketaan keskustelua ja laitetaan yhdessä teidän myyntinne kuntoon!