Me yrityksenä ja tekijöinä.

Uskomme, että menestyäksemme tulee asiakkaan voittaa aina. Siksi keskitymme tutkimaan, kehittämään sekä tuottamaan Suomen parhaita asiakaskohtaamisia.

Asiakastarinamme >>

Hallinto

Eero Klemetti

Co-Founder, Toimitusjohtaja

050 5000 119
eero@inhouse.fi

Saara Vehoniemi

Co-Founder, Liiketoimintajohtaja
(Myynnin ulkoistukset ja asiantuntijapalvelut)

050 500 1109
saara@inhouse.fi

Antti Korhonen

Co-Founder, Liiketoimintajohtaja
(Elisa yritysmyynti)

050 500 8949
antti@inhouse.fi

Vesa Kauppi

Co-founder, Myyntiryhmäpäällikkö
(Elisa yritysmyynti)

050 500 8930
vesa@inhouse.fi

Tommi Kivistö

Co-Founder, Myyntivalmentaja

050 500 1128
tommi@inhouse.fi

Atte Nieminen

Liiketoimintajohtaja
(IT- ja koulutuspalvelut)

050 5000 122
atte.nieminen@inhousegroup.fi

PROSESSI

Kuinka yhteistyömme lähtee liikkeelle?

Kuvassa numero 1

Tutkimme & Analysoimme

Myynnin nykytila-analyysimme perustuu palvelumuotoilun periaatteisiin, jossa otamme mukaan asiakkaan sekä myynnin kehittämisprosessiin.

Kuvassa numero 2

Testaamme & Kaupallistamme

Yläpilvestä käytäntöön pääsee vain testaamalla valistuneita arvauksia. Otamme vastuun myyntinne kehittämisestä rakentamalla joko täysin tai kanssanne myyntikokeen, jossa luomme parhaat myynnin toimintamallit.

Kuvassa numero 3

Mittaamme & Kehitämme

Mittaamme koko prosessin tulokset ja luomme yhdessä jatkuvan myynnin kehittämisen mallin, jolla viemme myyntinne vaikka kuuhun saakka.

OTA YHTEYTTÄ

Pyydä tarjous sähköpostiisi tästä.