Me yrityksenä ja tekijöinä.

Uskomme, että menestyäksemme tulee asiakkaan voittaa aina. Siksi keskitymme tutkimaan, kehittämään sekä tuottamaan Suomen parhaita asiakaskohtaamisia.

Asiakastarinamme >>

Hallinto

Täältä löydät yhteystiedot hallinnon henkilöstöllemme.

Jos et tiedä, kuka voisi auttaa asiassasi, ei hätää! Voit jättää nopean yhteydenottopyynnön Ota yhteyttä -sivullamme ja palaamme sinulle pikaisesti asiaan.

Löydät lomakkeen täältä:

Eero Klemetti

CEO & CO-Founder

050 5000 119
eero@inhouse.fi

Saara Vehoniemi

Director Of Culture & Business Development, Chairman of the board

050 500 1109
saara@inhouse.fi

Antti Korhonen

Business Director, Elisa Business Unit & Co-Founder

050 500 8949
antti@inhouse.fi

Vesa Kauppi

Sales Group Manager, Elisa Business Unit & Co-Founder

050 500 8930
vesa@inhouse.fi

Tommi Kivistö

Sales Director, Elisa Business Unit & Co-Founder

050 500 1128
tommi@inhouse.fi

Atte Nieminen

Director, Sales Enablement Unit

050 5000 122
atte.nieminen@inhousegroup.fi

Ulla-Maija Eklin

Billing & Accounts

050 500 1300
ulla-maija.eklin@inhousegroup.fi

OTA YHTEYTTÄ

Jätä soittopyyntö tai pyydä tarjous sähköpostiisi.

Jatketaan keskustelua ja laitetaan yhdessä teidän myyntinne kuntoon!