Me yrityksenä ja tekijöinä.

Uskomme, että menestyäksemme tulee asiakkaan voittaa aina. Siksi keskitymme tutkimaan, kehittämään sekä tuottamaan Suomen parhaita asiakaskohtaamisia.

Asiakastarinamme >>

Myynti ja asiakkuudet

Autamme tällä hetkellä kymmeniä eri toimialoja myynnissä ja sen kehittämisessä, kuten henkilöstöala, IT, operaattoritoiminta, liikkeenjohdon konsultointi, teolliset alat, isännöinti, markkinointiyritykset, tietoturva ja monta muuta. Tuotamme keskimäärin 7200 asiakaskohtaamista kuukausittain, ja meidän sopimistamme tapaamisista yli 70% johtaa tarjoukseen.

Tämän lisäksi olemme todistetusti Suomen paras työpaikka tehdä myyntiä: 94% työntekijöistämme sanoo että tämä on kokonaisuudessaan todella hyvä työpaikka.

Ota meihin yhteyttä, niin löydämme parhaan ratkaisun auttaa yritystäsi kasvamaan kannattavasti!

Jenni
Parkkinen

Coaching & Account Director

0503222099
jenni@inhouse.fi

Kaisa
Helminen

Key Account Director

0407789982
kaisa@inhouse.fi

Teemu Leppänen

Account Director

050 500 1703
teemu@inhouse.fi

Armi Salo

Team Leader, Outbound Unit (FI)

armi@inhouse.fi

Niina Karjalainen

Team Leader, Outbound Business Unit (ES)

niina@inhouse.fi

Sarianna Kulmala

Director, Outbound Unit

050 500 8944
sarianna@inhouse.fi

Vesa Rantahakala

IT & Service Manager, Sales Enablement Business Unit

040 505 94 95
vr@inhouse.fi

OTA YHTEYTTÄ

Jätä soittopyyntö tai pyydä tarjous sähköpostiisi.

Jatketaan keskustelua ja laitetaan yhdessä teidän myyntinne kuntoon!