Me yrityksenä ja tekijöinä.

Uskomme, että menestyäksemme tulee asiakkaan voittaa aina. Siksi keskitymme tutkimaan, kehittämään sekä tuottamaan Suomen parhaita asiakaskohtaamisia.

Asiakastarinamme >>

Myynti ja asiakkuudet

Jenni Parkkinen

Asiakkuus – ja valmennuspalveluiden johtaja

0503222099
jenni@inhouse.fi

Sarianna Kulmala

Asiakaskokemusjohtaja
(Pre-Sales ulkoistukset)

050 500 8944
sarianna@inhouse.fi

Sanna Westerberg

Asiakkuusjohtaja

050 500 5455
sanna@inhouse.fi

Vesa Siren

Asiakkuusjohtaja

0505001125
vesa.siren@inhouse.fi

Atro Hietala

Asiakasvastaava (Jr.)

040 532 0037
atro@inhouse.fi

Tommi Kivistö

Myyntivalmentaja
(myynnin ulkoistukset, asiantuntijapalvelut ja yritysmyynti)

050 500 1128
tommi@inhouse.fi

Vesa Rantahakala

IT- & palvelupäällikkö, data-analyytikko

040 505 94 95
vr@inhouse.fi

Armi Salo

Tiiminvetäjä, Pre-Sales Suomen yksikkö

armi@inhouse.fi

Niina Karjalainen

Tiiminvetäjä, Pre-Sales Espanjan yksikkö

niina@inhouse.fi

Teemu Leppänen

Asiakkuuspäällikkö

0505001703
teemu@inhouse.fi

Kaisa Helminen

Avainasiakasjohtaja

0407789982
kaisa@inhouse.fi

Jonna Helin

Markkinointi ja viestintä

jonna@inhouse.fi

PROSESSI

Kuinka yhteistyömme lähtee liikkeelle?

Myynnin muotoilu -prosessimme avulla löydämme parhaat keinot myydä enemmän ja paremmin, ja annammekin sille 100% tyytyväisyystakuun.

Kuvassa numero 1

Tutkimme &
Muotoilemme

Myynnin nykytila-analyysimme avulla tunnistamme vahvuudet ja kehityskohteet myynnissänne. Myynnin muotoilun keinoin luomme voittavan suunnitelman kasvulle.

Kuvassa numero 2

Testaamme & Jalostamme

Sen sijaan, että huutelisimme kaukalon laidalta, laitamme kanssasi kädet saveen. Hypoteesien sijaan luomme myyntikokeen, jossa testaamme, jalostamme sekä luomme kanssanne parhaat myynnin toimintamallit.

Kuvassa numero 3

Analysoimme & Kehitämme

Tänä päivänä mukautumiskyvykkyys on vaatimus jatkuvasti kehittyvässä ja digitalisoituvassa markkinassa. Ainut tavoitteemme on löytää, jalostaa ja kehittää tuloksellisia tapoja kasvaa kannattavasti. Siksi luomme yhdessä jatkuvan myynnin kehittämisen mallin.

OTA YHTEYTTÄ

Pyydä tarjous sähköpostiisi tästä.

Jatketaan keskustelua ja laitetaan yhdessä teidän myyntinne kuntoon!