Me yrityksenä ja tekijöinä.

Uskomme, että menestyäksemme tulee asiakkaan voittaa aina. Siksi keskitymme tutkimaan, kehittämään sekä tuottamaan Suomen parhaita asiakaskohtaamisia.

Asiakastarinamme >>

Myynti ja asiakkuudet

Jenni Parkkinen

Asiakkuus – ja valmennuspalveluiden johtaja

0503222099
jenni@inhouse.fi

Sarianna Kulmala

Asiakaskokemusjohtaja
(Pre-Sales ulkoistukset)

050 500 8944
sarianna@inhouse.fi

Sanna Westerberg

Asiakkuusjohtaja

050 500 5455
sanna@inhouse.fi

Vesa Siren

Asiakkuuspäällikkö

0505001125
vesa.siren@inhouse.fi

Atro Hietala

Asiakasvastaava (Jr.)

040 532 0037
atro@inhouse.fi

Tommi Kivistö

Myyntivalmentaja
(myynnin ulkoistukset, asiantuntijapalvelut ja yritysmyynti)

050 500 1128
tommi@inhouse.fi

Vesa Rantahakala

IT- & palvelupäällikkö, data-analyytikko

040 505 94 95
vr@inhouse.fi

Armi Salo

Tiiminvetäjä, Pre-Sales Suomen yksikkö

armi@inhouse.fi

Niina Karjalainen

Tiiminvetäjä, Pre-Sales Espanjan yksikkö

niina@inhouse.fi

Jonna Helin

Markkinointi & viestintä

jonna@inhouse.fi

PROSESSI

Kuinka yhteistyömme lähtee liikkeelle?

Kuvassa numero 1

Tutkimme & Analysoimme

Myynnin nykytila-analyysimme perustuu palvelumuotoilun periaatteisiin, jossa otamme mukaan asiakkaan sekä myynnin kehittämisprosessiin.

Kuvassa numero 2

Testaamme & Kaupallistamme

Yläpilvestä käytäntöön pääsee vain testaamalla valistuneita arvauksia. Otamme vastuun myyntinne kehittämisestä rakentamalla joko täysin tai kanssanne myyntikokeen, jossa luomme parhaat myynnin toimintamallit.

Kuvassa numero 3

Mittaamme & Kehitämme

Mittaamme koko prosessin tulokset ja luomme yhdessä jatkuvan myynnin kehittämisen mallin, jolla viemme myyntinne vaikka kuuhun saakka.

OTA YHTEYTTÄ

Pyydä tarjous sähköpostiisi tästä.