Me yrityksenä ja tekijöinä.

Uskomme, että menestyäksemme tulee asiakkaan voittaa aina. Siksi keskitymme tutkimaan, kehittämään sekä tuottamaan Suomen parhaita asiakaskohtaamisia.

Asiakastarinamme >>

Myynti ja asiakkuudet

Autamme tällä hetkellä kymmeniä eri toimialoja myynnissä ja sen kehittämisessä, kuten henkilöstöala, IT, operaattoritoiminta, liikkeenjohdon konsultointi, teolliset alat, isännöinti, markkinointiyritykset, tietoturva ja monta muuta. Tuotamme keskimäärin 7200 asiakaskohtaamista kuukausittain, ja meidän sopimistamme tapaamisista yli 70% johtaa tarjoukseen.

Tämän lisäksi olemme todistetusti Suomen paras työpaikka tehdä myyntiä: 94% työntekijöistämme sanoo että tämä on kokonaisuudessaan todella hyvä työpaikka.

Ota meihin yhteyttä, niin löydämme parhaan ratkaisun auttaa yritystäsi kasvamaan kannattavasti!

Atro Hietala

New Sales Specialist

040 532 0037
atro@inhouse.fi

Marianna Iivonen Inhouse Group

Marianna
Iivonen

New Sales Specialist

050 5008948
marianna@inhouse.fi

Vesa Siren

Account Director

0505001125
vesa.siren@inhouse.fi

Teemu Leppänen

Account Manager

0505001703
teemu@inhouse.fi

Sanna Westerberg

Account Director

050 500 5455
sanna@inhouse.fi

Kaisa
Helminen

Key Account Director

0407789982
kaisa@inhouse.fi

Armi Salo

Team Leader, Outbound Unit (FI)

armi@inhouse.fi

Niina Karjalainen

Team Leader, Outbound Business Unit (ES)

niina@inhouse.fi

Sarianna Kulmala

Director, Outbound Unit

050 500 8944
sarianna@inhouse.fi

Jenni Parkkinen

Director Of Sales & Coaching

0503222099
jenni@inhouse.fi

Vesa Rantahakala

IT & Service Manager, Sales Enablement Business Unit

040 505 94 95
vr@inhouse.fi

Jonna Helin

Marketing Specialist

jonna@inhouse.fi

OTA YHTEYTTÄ

Pyydä tarjous sähköpostiisi tästä.

Jatketaan keskustelua ja laitetaan yhdessä teidän myyntinne kuntoon!